Romantický wellness pobyt pro dva na Jižní Moravě

Jste unaveni ze stereotypu nebo náročného dne?

Přijďte si odpočinout do našeho klubového (privátního) Wellness centra, kde se ponoříte do vířivky a necháte se masírovat bublinkami. Využijte také parní či finskou saunu. Nebo případně si můžete objednat jednu z našich procedur masáží a zábalů. Zažijte skvělý wellness romantický víkend na Jižní Moravě a odpočiňte si v přírodě.

Klubové Wellness centrum Ohrada nabízí:

Relaxační víkend

Cena zahrnuje: 2 x ubytování s polopenzí, 1 x vstup do bazénu, 1 x vstup do relaxačního centra (sauna, pára), 1 x léčebný zábal (rašelinový, parafinový) Pobyt je vhodný pro odpočinek těla i duše. Možnost přikoupení doplňkových procedur a využití dalších služeb dle vlastního výběru.

Balíček A pro 1 osobu

Cena zahrnuje: Uvítací drink, Koupel v pivní lázni 20 minut, Odpočinek na lehátku + parafínový nebo rašelinový zábal 30 minut, Neomezená konzumace piva, Zapůjčení osušky, Jednorázové pantofle zdarma

Balíček B pro 2 osoby

Cena zahrnuje: Uvítací drink, Koupel v pivní lázni 20 minut, Odpočinek na lehátku + parafínový nebo rašelinový zábal 30 minut, Neomezená konzumace piva, Zapůjčení osušky, Jednorázové pantofle zdarma, Romantická tříchodová večeře při svíčkách.

Balíček C pro 2 osoby

Cena zahrnuje: Uvítací drink, Koupel v pivní lázni 20 minut, Odpočinek na lehátku + parafínový nebo rašelinový zábal 30 minut, Neomezená konzumace piva, Zapůjčení osušky, Jednorázové pantofle zdarma, Romantická tříchodová večeře při svíčkách, Ubytování se snídaní na 1 noc

Máte dotaz?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete

Zavřít